Apartament w Wilanowie

Kategoria:Mieszkania Lokalizacja: Warszawa, Sarmacka
Powierzchnia: 75 m2 Cena: 875.000 zł Sprzedaż

Apartament w jednym z budynków o najwyższym standardzie w Miasteczku Wilanów

Apartament o 3 m wysokości, rozkładowy, bardzo ładnie urządzony, ekspozycja południowo-zachodnia, loggia. W pełni klimatyzowany budynek z doskonałą infrastrukturą w najbliższym sąsiedztwie: sklepy, restauracje, usługi, przedszkola, etc.

czytaj więcej
Zadaj pytanie:

Apartament w jednym z budynków o najwyższym standardzie w Miasteczku Wilanów

3 pokojowy apartament o powierzchni: 75,31 m2 :

Salon z kuchnią: 21,74 m2 + 7,30 m2 (razem 29,04 m2)

Sypialnia 1: 15,74 m2

Sypialnia 2: 14,41 m2 

Łazienka: 4,79 m2

Toaleta: 1,35 m2

Hall 1: 6,30 m2

Hall 2: 3,68 m2

Logia: 8,81 m2

Piętro: 2

Winda: Tak

Rok zakończenia budowy: 2008

 

Apartament znajduje się w bardzo eleganckim budynku o wysokim standardzie wykończenia. Elewacja budynku wykonana jest w całości z kamienia naturalnego. Nie zabrakło go również w częściach wspólnych, klatki schodowe wyłożone są kamieniem naturalnym łącznie ze schodami.

Budynek jest w pełni klimatyzowany. W każdym apartamencie zamontowano system sterowania klimatyzacją, która poddawana jest regularnym przeglądom okresowym.

Patio budynku jest pięknie zagospodarowane z ławeczkami, liczną porosłą już roślinnością, placem zabaw dla dzieci oraz miejscem dla rowerów.

Apartament ma 3 m wysokości i jest bardzo ładnie urządzony, a jego południowo-zachodnia ekspozycja zapewnia mu doskonałe doświetlenie światłem dziennym. Z salonu oraz mniejszej sypialni jest wyjście na loggię, z której widać centrum miasta z górującymi nad nim strzelistymi biurowcami oraz PKiN. Z uwagi na 11 letni okres użytkowania apartament wymaga odświeżenia.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, przedszkola, usługi, a także Szpital Medicover.

Istnieje możliwośc zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską w łącznej cenie 50.000 pln. Miejsce parkingowe i komórka położone są w odległości 3 m od wejścia do klatki schodowej, co ma nielada znaczenie przy wnoszeniu do domu zakupów.  

Twoje plany, nasze działanie... Twój sukces, nasze referencje   ZOBACZ

© MACINVEST - All Rights Reserved.