Dom na sprzedaż Konstancin Jeziorna

Kategoria:Domy Lokalizacja: Konstancin Jeziorna, Al. Wojska Polskiego
Powierzchnia: 204 m2 Cena: 1.580.000 zł Sprzedaż

Wyjątkowo kameralny dom wolnostojący położony na pięknie zagospodarowanej działce, o powierzchni 957 m2, w podwarszawskim Konstancinie Jeziorna, osiedle Empire. W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Stara Papiernia, a w pobliżu Park Zdrojowy i Szkoła Amerykańska.

czytaj więcej
Zadaj pytanie:

Bardzo funkcjonalny dom, doskonale doświetlony światłem dziennym.

Na parterze znajduje się otwarta kuchnia, salon z kominkiem połączony z jadalnią, a także salon ze stołem do gry w bilard. Dodatkowo na parterze usytuowana jest łazienka z prysznicem, pomieszczenie przeznaczone na pralnię, kotłownia oraz garaż na 2 samochody.

Na tzw. półpiętrze w strefie nad garażem zorganizowano duży przestronny pokój, który może pełnić funkcję domowego centrum rozrywki. Pokoj ten posiada własne WC z możliwością przystosowania go do funckji łazienki z prysznicem.

Na piętrze zlokalizowane są 3 sypialnie, w tym jedna z własnym balkonem i jedna z antresolą. Dodatkowo na piętrze znajduje się niezależna garderoba oraz duża łazienka z wanną i prysznicem. 

Dom wykończony jest w wysokim standardzie obejmującym mi.in. gres na parterze budynku wraz z ogrzewaniem podłogowym, klepkę jesionową na piętrze, dębowe schody, klimatyzację w głownej sypialni.

Dom położony jest w cichym, pełnym zieleni miejscu na całodobowo strzeżonym osiedlu.

 

Twoje plany, nasze działanie... Twój sukces, nasze referencje   ZOBACZ

© MACINVEST - All Rights Reserved.